JTH

JTH

cz en de ru

Nacházíte se na:  Skupina JTH » Tiskové centrum » Aktuality / Článek: „JTH Group a.s. získala významné ocenění“

JTH Group a.s. získala významné ocenění

JTH Group a.s. získala v rámci hodnocení Czech Top 100 skóringové ocenění Czech Stability Award a zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice.


„Uznávaného ocenění si velice vážíme. Ukazuje důvěryhodnost společnosti a jsme mile potěšeni, že naším profesionálním přístupem jsme dokázali uspět a získat toto ocenění,“ uvedl Jaroslav Třešňák.


Hodnocení Czech Stability Award vyhlašuje společnost Bisnode ve spolupráci se Sdružením Czech Top 100. Výsledky hodnocení jednotlivých společností jsou každoročně vyhlašovány v rámci žebříčku Czech Top 100 v kategorii „Nejstabilnější firma roku“.  Ocenění formou certifikátu Czech Stability Award výrazně zvyšuje důvěryhodnost a poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy.


„Vyhodnocují se desítky proměnných, včetně historických událostí, model hodnotí nejen firmu samotnou, ale zvažuje také její okolí, napojené subjekty, odvětví, region, aktuální kondici ekonomiky, pracuje s makroekonomickou komponentou a zohledňuje hodnocení subjektů bez dostupných účetních závěrek,“ uvedl Jan Zářecký za společnost Bisnode.   


Přílohy:

Tento web používá redakční systém Clips. Copyright 2008 www.clickmedia.cz - tvorba www stránek a webdesign.