JTH

JTH

cz en de ru

Nacházíte se na:  Skupina JTH » Tiskové centrum » Aktuality / Článek: „BILLA se vrací do Teplic“

BILLA se vrací do Teplic

18. prosince 2015 byl otevřen moderní supermarket BILLA v Teplicích, v Seifertově ulici. BILLA se do Teplic vrací se svým druhým obchodem na základě přání Tepličanů, kterým ve městě prodejna BILLA chyběla.
Projekt realizovaný developerskou skupinou JTH o prodejní ploše cca 900 m2 nabízí  zákazníkům vše po čem touží srdce skutečných gurmánů. Širokou nabídku ovoce a zeleniny, mnoho druhů čerstvého zboží, hotových chlazených pokrmů a velký výběr lahůdek. Nechybí rozmanitá nabídka voňavého a křupavého pečiva. Obchody BILLA nabízejí široký výběr zboží včetně velkého portfolia vlastních značek: značku BILLA pro vysoce kvalitní produkty za příznivou cenu, řadu výrobků v bio kvalitě, čerstvé maso ryze českého původu pod značkou Vocílka, Českou farmu pro tradiční české ovoce a zeleninu, BILLA Premium pro špičkové potraviny nebo značku Clever pro radost z šetření.
Široké uličky a velkorysý prostor kolem pokladen umožňují pohodlný pohyb po prodejně. Moderní vzhled (například díky použitým materiálům kamene a dřeva) a ladící barvy evokují upřímnost a vzdušnost místa.Pro pohodlí zákazníků je na přilehlém parkovišti k dispozici více než 65 parkovacích míst.

Tento web používá redakční systém Clips. Copyright 2008 www.clickmedia.cz - tvorba www stránek a webdesign.