JTH

JTH

cz en de ru

Nacházíte se na:  Skupina JTH » Tiskové centrum » Aktuality / Článek: „Výstavba Bytového domů Novoveská v Teplicích začala!“

Výstavba Bytového domů Novoveská v Teplicích začala!

JTH Apartments Noveská s.ro. představila nové bydlení v jedné z nejklidnějších částí Teplic. Lokalita se nachází na ulici Novoveská nedaleko Řetenického lesoparku i proslulého věžového vodojemu se snadnou a výbornou dostupností do centra města.


Výstavba začala v únoru 2022 a je rozčleněna do tří etap. V rámci 1. etapy šestipodlažního projektu Byty Novoveská vznikne 59 nových domovů, výrazně v něm převažují byty s dispozicí 2+kk (velikosti od 45,80m2 do 59,80m2). V nabídce je jedenáct bytů s dispozicí 3+kk (velikosti od 61,70m2 do 72,60m2) a jediný unikátní byt 4+kk, který nabízí exkluzivní pocit soukromí. Bytový dům bude dokončen koncem roku 2023.


Vnitřní řešení bytových jednotek odpovídá moderním trendům v bydlení. Propojení obývací části s kuchyňskou nabízí větší variabilitu prostor a možnost uplatnit originální řešení. Výsledný otevřený prostor je působivý, vzdušný a jednotliví členové rodiny tak mohou být stále pohromadě.


Standardy vybavení bytů jsou na nejvyšší úrovni. V intériéru jsou použité velkoformátové obklady a dlažby španělské designové značky Porcelanosa, sanita je od společnosti Ideal Standard a dřevěné dveře italského výrobce Barausse.


Součástí každého bytu je balkón, který přináší do interiéru dostatek denního světla. V podzemí domu je k dispozici jednopodlažní garáž pro pohodlné parkování a sklepní kóje. Samozřejmostí je dostatečný počet venkovních parkovacích stání v uzavřeném areálu.


Tento web používá redakční systém Clips. Copyright 2008 www.clickmedia.cz - tvorba www stránek a webdesign.