JTH

JTH

cz en de ru

Nacházíte se na:  Skupina JTH » Nabídka nemovitostí » Skladové haly a ostatní » Volyně

Nabídka nemovitostí → Skladové haly a ostatní → Volyně

Teplice | Ústí nad Labem | Volyně


Skladové haly a ostatní → Volyně → Domov seniorů Volyně

Popis projektu "Domov seniorů Volyně"

Areál bude sloužit jako domov pro seniory a to i seniory zdravotně omezené a trvale ležící. V současné době se jedná o uzavřený komplex o celkové ploše 98 927 m2 s celkovým počtem 13 budov a to osmi pavilonů pro bydlení, dvě školy, jídelny, tělocvičny a ordinace. Po dokončení opravy areálu včetně nové výstavby by mohlo v tomto komplexu najít spokojené stáří a užívat si zaslouženého odpočinku až 950 klientů. Při plné obsazenosti domova bude potřeba až 200 zaměstnanců. Vybavení komplexu bude velmi rozsáhlé (např. restaurace, kavárna, balneo, ordinace lékaře, sportoviště apod.) a přizpůsobené pro životní styl seniorů. Celý areál je řešen s ohledem na možnosti pohybu handicapovaných osob. Objekty jsou navrženy jako bezbariérové s výtahem. Celý komplex dostane vzhled malého městečka, které se propojí s městem Volyně tak, aby byl dobře přístupný zvlášť pro pěší.

Popis lokality
Obec Volyně leží asi 11 km jižně od okresního města Strakonice v jižních Čechách a pro svoji polohu je nazývána jednou z bran Šumavy. Oblast jižních Čech je druhou největší v České republice. Nachází se v blízkosti Národního parku Šumava, který je nejen největším parkem v České republice, ale i v celé centrální Evropě.
Volyně má cca 4000 obyvatel a od hlavního města Prahy je vzdálená 115 km.Díky umístění v blízkosti hranic region prospěšně spolupracuje se svými sousedy. Atraktivita okolí a výborné klimatické podmínky jsou důvod, že tato oblast je nejvyhledávanější rekreační oblastí u nás.


Nabízíme: Pronájem
Kontakt: Helena Plešmídová Antálková, email: helena.plesmidova@jth.cz
Přesná poloha: odkaz na mapy

Tento web používá redakční systém Clips. Copyright 2008 www.clickmedia.cz - tvorba www stránek a webdesign.