menu.svg
i-nv-01.jpg

BYTY 4 DVORY

Nové bydlení v atraktivní českobudějovické lokalitě se nachází u přilehlého oblíbeného Parku Čtyři Dvory a v docházkové vzdálenosti od supermarketu, sportovního hřiště, zimního stadionu a od unikátní přírodní rezervace Vrbenské rybníky. Nabídne moderní, funkční bydlení s osobitým charakterem vhodné jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

V rámci výstavby vznikne 211 nových bytů ve dvou bytových domech o šesti nadzemních podlažích. Ve větším domě je 196 bytů, většina z nich o velikosti 1+kk a 2+kk. Kromě toho projekt počítá se čtyřmi byty kategorie 3+kk a 16 byty kategorie 4+kk. V nižších patrech bude společný prostor. V menším objektu je navrženo 15 bytových jednotek. V každém podlaží jsou dvě bytové jednotky kategorie 3+kk a jedna bytová jednotka kategorie 1+kk. 1. NP a 1. PP je rovněž řešené jako společný prostor (krytá parkovací stání, podzemní parkovací místa, sklepní kóje, kolárna, technická místnost). Všechny byty budou mít balkon.

PŘEJÍT NA WEB PROJEKTU
BYTY ŠIBENÍK - II. ETAPA

Navazujeme na náš předchozí úspěšný developerský projekt Byty Šibeník v Olomouci. V letech 2019-2021 bylo v této lokalitě mezi ulicemi Na Šibeníku a tř. Míru dokončeno 181 bytů ve třech bytových domech.

 

V rámci nové etapy bydlení zde vznikne 268 bytů.  Čtveřice bytových domů nabídne bydlení s dispozicemi 1+kk až 4+kk a s celkovou podlahovou plochou od 30,6m² až do 100m². Byty mají vlastní terasu nebo balkon, v domech jsou k dispozici dvoupodlažní garáže pro pohodlné parkování, zástavbu doplní vnitroblok plný zeleně.

PŘEJÍT NA WEB PROJEKTU
BYTY NOVOVESKÁ

Nové bydlení v jedné z nejklidnějších částí Teplic. Lokalita se nachází na ulici Novoveská nedaleko Řetenického lesoparku i proslulého věžového vodojemu. Je známá jako oáza klidu a vyhledávané místo oddechu.

V rámci 1. etapy vznikne 59 nových domovů, výrazně v něm převažují byty s dispozicí 2+kk (velikosti od 45,80m2 do 59,80m2). V nabídce je jedenáct bytů s dispozicí 3+kk (velikosti od 61,70m2 do 72,60m2) a jediný unikátní byt 4+kk.

PŘEJÍT NA WEB PROJEKTU
REZIDENCE MOSER

V místě známém zejména díky proslulému sklu Moser v Karlových Varech vyrostlo rezidenční bydlení. Rezidentům je k dispozici wellness centrum s bazénem, relaxační zóna, fitness, saunový svět a privátní vířivka.

 

Nový moderní uzavřený  komplex o šesti nadzemních podlažích nabízí 109 bytů s dispozicemi 2+kk až 3+kk od 35 do 119m2. Součástí areálu je parková úprava, venkovním parking s dostatkem vnitřních venkovních stání, kamerový systém a 24 hodinová recepce.

PŘEJÍT NA WEB PROJEKTU
BYTY ŽATEC

Bydlení v klidné části obce Pod Klínem s překrásným výhledem na Krušné hory a široké okolí.

Novostavba pětipodlažního domu nabízí 28 moderních bytů o dispozicích 2 + 1, 1+kk až 3+kk s výměrami od 35,90 až 69,50m².

PŘEJÍT NA WEB PROJEKTU
PRONÁJEM BYTŮ V CENTRU TEPLICV nabídce máme jak vlastní byty, tak byty, které máme ve správě nemovitostí a jejichž pronájem nebo krátkodobé ubytování zprostředkováváme.

Nejvíce bytových jednotek nabízíme v samotném centru města Teplic s bohatou historií. Byty splňují požadavek na vyšší standard bydlení a mají zajímavě řešené dispozice.

PŘEJÍT NA NABÍDKU