menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


DŮM U ŽATECKÉHO TESCA JE PO 15 LETECH HOTOVÝ. TAK TO VYPADÁ UVNITŘ


Po více než deseti letech od zahájení dokončila společnost JTH výstavbu bytového domu u žateckého Tesca. Investice vyšla na 38 milionů korun.

"V dlouho rozestavěném objektu vzniklo 28 bytů, firma je začala nabízet k prodeji. "Je o ně slušný zájem, máme první rezervace. Zájemce láká hlavně cena," sdělil prokurista společnosti JTH Reality Roman Wurzel.
Cena bytů se pohybuje mezi 50 až 52 tisíci za metr čtverečný. Zájemce tak za menší byt 1+kk zaplatí necelé dva miliony korun, za střední dva a půl milionu a za větší třípokojový byt tři a půl milionu.

Společnost JTH koupila pozemky v lokalitě Klín před přibližně 15 lety, vybudovala tam obchodní centrum Tesco a jeden bytový dům. Druhý rozestavěla, ale dokončila až nyní. Zájem o byty v Žatci nebyl tak velký, investici navíc komplikovaly neshody s tehdejším vedením města.
Společnost JTH měla v plánu v lokalitě postavit celkem osm bytových domů, dokončené jsou dva. "Chystáme se postupně postavit zbylých šest. Nyní předěláváme projekt, přece jen se od roku 2006 nároky na bydlení změnily. Domy budou vypadat stejně, jak bylo zamýšleno, ale vnitřky přizpůsobíme trendům moderního bydlení," vysvětlil majitel skupiny JTH Jaroslav Třešňák.

URL| https://zatecky.denik.cz/zpravy_region/dum-u-zateckeho-tesca-je-po-15-letech-hotovy-tak-to-vypada-uvnitr-20211109.html