menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


PRVNÍ Z BYTOVÝCH DOMŮ NA ŠIBENÍKU JE ZKOLAUDOVÁN!


Do nového domu se již brzy začnou stěhovat první majitelé.

Výstavba bytového projektu Na Šibeníku v Olomouci byla zahájena v květnu 2019. Tři bytové domy budou postupně dokončovány v průběhu tohoto roku s tím, že první z domů byl na konci března zkolaudován. Během května začneme předávat bytové jednotky novým majitelům. Dokončení a kolaudace dalších bytových domů je naplánovaná během letních měsíců. Soubor těchto bytových domů poskytne obyvatelům plný komfort klidového zázemí, stejně jako rychlé spojení s centrem města Oloumouc. Celý prostor zahrnuje venkovní možnosti pro relax a bude doplněný novou výsadbou zeleně.

"Prodej bytů nabral koncem minulého roku obrátky a také na jaře nebývalý zájem pokračuje. Nyní máme prodáno víc jak 90% bytů. O byty je mimořádný zájem díky skvělé lokaci v rámci města. Téměř všechny byty 2+kk se prodaly a na své majitele čekají prostornější byty s dispozicemi 3+kk a 4+kk. Pokud jste rodina a potřebujete více prostoru, využijte poslední šanci ke koupi. Zbývá pouze několik posledních volných bytů, které jsou umístěné ve 4. NP a nabízí prostorné terasy k posezení nebo uspořádání pikniku v podvečerním slunci. U těchto bytů jsou samozřejmostí dvě koupelny a parkovací stání v podzemní garáži," říká obchodní ředitel Ing. Roman Wurzel. "Zájemci oceňují zejména kvalitu standardů nejen v bytových jednotkách, ale i použitých stavebních technologií. Například italské interiérové dveře Barausse s výškou 2100 mm si všichni pochvalují. Kdo zakoupil byt včas, mohl si vybrat z několika variant velkoformátových španělských obkladů a dlažeb od firmy Porcelanosa. I zde kupující kvitovali navržené elegantní odstíny," dodává Wurzel.

Celý proces výstavby trochu přibrzdila situace kolem COVID-19, ale zpoždění se nám podařilo minimalizovat. Dopravní napojení a inženýrské sítě jsou rovněž dokončené a zkolaudované. V souvislosti s výstavbou bytových domů byla zhotovena příjezdová komunikace s napojením na Třídu Míru. Ta ponese název po politikovi a novináři Jiřím Pelikánovi, který po emigraci v roce 1969 působil ve vrcholné politice v Itálii.

"U bytových domů C1 a C2 probíhají dokončovací práce, provádí se montáže obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů a interiérových dveří, revize instalací a výmalby. V exteriéru budou probíhat sadové úpravy, instalace dětského hřiště, montáž bran a oplocení. V období letních prázdnin bychom chtěli mít domy zkolaudované," popsal vývoj stavebních prací Vojtěch Koudela za generálního dodavatele stavby Dopravní a zemní stavby Teplice s.r.o.
Investorem projektu je společnost JTH Estate s.r.o., která patří do investorské a developerské Skupiny JTH, kterou zastřešuje JTH Holding a.s. Skupina JTH se téměř 30 let zaměřuje na dlouhodobé investice do nemovitostí a portfolia pozemků. K hlavním aktivitám patří realizace výstavby a rekonstrukce nemovitostí, následný pronájem či prodej, jejich správa a údržba v oblasti maloobchodu, kanceláří, bydlení, hotelového ubytování a logistických center. V oblasti rezidenčního developmentu mezi úspěšně dokončené projekty patří stylové bydlení Rezidence Čertovka a Moser v Karlových Varech, viladomy Slaný a bytový dům Husova v Jičíně.

www.bytysibenik.cz