menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


28.05.2012

Fontána - slavnostní poklep základního kamene

Poklepem na základní kámen byla dnes odpoledne oficiálně zahájena výstavba dlouho očekávaného Nákupního centra Fontána v Teplicích. Slavnostní chvíle probíhala za přítomnosti  primátora města Teplice Jaroslava Kubery, náměstka primátora Hynka Hanzy, zástupce investora Jaroslava Třešňáka, generálního ředitele Lázně Teplice a.s. Radka Popoviče a dalších významných hostů. Přímo v srdci  lázeňského města na ploše 18 000 metrů čtverečních nabídne Fontána pestrou paletu obchodů, služeb, gastronomie, zábavy a volnočasových aktivit.

"Naším záměrem je vybudovat nejen obchodní centrum, ve kterém lidé pořídí veškeré každodenní potřeby, ale také reprezentativní místo vyššího standardu, které nabídne zázemí pro pracovní schůzky i setkání s přáteli. Plánujeme vybudovat místo, kam se návštěvníci budou rádi vracet, " uvedl na dnešní tiskové konferenci Jaroslav Třešňák, zástupce investorské společnosti JTH. Primátor Teplic Jaroslav Kubera dodává: "Vůbec se nebojím toho, že si sem lidi nenajdou cestu. Naopak. Bude to další oživení centra města," řekl.

Nákupní centrum Fontána, které bude mít přes padesátku obchodů, má již dnes pronajato 60% obchodních jednotek a veřejnosti se otevře v průběhu příštího roku.