menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


11.11.2010

JTH představila rezidenční projekt stylového bydlení v Karlových Varech

Rezidence Moser je nový projekt bydlení, který realizuje developerská společnost  JTH. Základní myšlenkou  Rezidence Moser je vytvořit mimořádně kvalitní bydlení - moderní obytný dům  se službami v  jednom komplexu.  Nový obytný areál Rezidence Moser vzniká v lokalitě Dvory  na ulici Chebská. Nová bytová zástavba bude splňovat všechny požadavky na kvalitní bydlení: má výbornou občanskou vybavenost, dobrou dopravní dostupnost a je zasazena do  klidného prostředí v těsném sousedství přírody se spoustou atrakcí pro aktivní odpočinek a využití volného času. Předpokládaný termín dokončení stavby je konec roku 2012.

„Při vzniku projektu Rezidence Moser jsme čerpali ze zkušeností z našeho již dokončeného a velice úspěšného projektu výstavby bytových domů na  Čertovce  a přizpůsobili jsme velikosti bytů současné poptávce. Projekt nabídne v šesti nadzemních podlažích 106 bytů. Dispozice sahají od 1+kk o velikosti od 35 m² až po 3+kk do velikosti 114m²,“ řekl vedoucí projektu Roman Wurzel.

Ve vybavení je patrný posun k luxusnějšímu řešení, přesto zůstavají byty cenově dostupné,  cena za metr čtvereční začíná na 37, 4 tisících  korunách včetně DPH. Developerská společnost nyní připravila zaváděcí akci pro zájemce o koupi bytu - slevu 10%. Tato zvýhodněná nabídka platí  do konce ledna 2011.

„Pro budoucí majitele bytů připravujeme  řadu  nadstandardních služeb.Samozřejmostí uzavřeného rezidenčního areálu je recepce s 24 hodinovou službou.  Celý objekt bude zabezpečen kamerovým systémem, který poskytne majitelům bytů maximální  pocit bezpečí,“ dodává Wurzel.

Obyvatelům bude k dispozici privátní bazén, wellnes centrum, relaxační koutek a různé druhy saun. Nebude chybět venkovní dětské hřiště s parkovou úpravou. Projekt je zajímavý nejen pro rodiny s dětmi, ale stejně tak i pro všechny ostatní zájemce o kvalitní bydlení vyznačující se vysokým poměrem výkonu a ceny.