menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


08.07.2022

Výstavba komečního objektu v Rumburku probíhá podle plánu

Investorská a developerská skupina JTH připravuje další obchodní park v Rumburku.  Na ulici Třída 9. května v blízkosti autobusového nádraží a železniční stanice byla aktuálně dokončena hrubá stavba Retail parku jehož plocha dosáhne 3400 m².

„V tuto chvíli chybí pronajmout pouze poslední volnou jednotku, mezi nájemníky jsou prodejna potravin BILLA, PEPCO, Sportisimo, doplňky a sortiment pro chovatele Super zoo, domácí potřeby Banquet a GG Tabák“, potvrdila Radka Metz, tisková mluvčí skupiny JTH.

Retail park v Rumburku není jediným obchodním areálem, který skupina JTH v tomto městě připravovala. V rámci dvou etap v roce 2012 a 2014 byl realizován na ulici Pražská retail park s pronajímatelnou plochou 1921 m2 v těsné blízkosti potravin Penny Market s nájemci JYSK, prodejnou textilu KiK a Tetou drogerií.

„Naše areály mají optimální mix nájemců, který přitahuje zákazníky z města i blízkého okolí. Návštěvníci oceňují dobrou dostupnost, mají  prodejny se zbožím každodenní potřeby a s rozumnou cenovou hladinou na jednom místě, pohodlně zaparkují a jednoduše a bezpečně si vyřídí všechny potřebné nákupy. Otevření Retail parku Rumburk je plánováno na jaro příštího roku“, dodala Metz.

 


dji_0056.jpg
dji_0057.jpg
dji_0066.jpg
dji_0067.jpg