menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


06.06.2023

Nové bydlení v atraktivní českobudějovické lokalitě!

Na pozemcích skupiny JTH v lokalitě Čtyři Dvory byla dokončena stavební jáma bytového projektu. Byty v této lokalitě jsou skvělou příležitost pro ty, kdo chtějí být blízko zeleně a zároveň využívat všech výhod města. Díky své poloze se projekt stává jedním z nejatraktivnějších míst pro život. Svým obyvatelům poskytne moderní bydlení v blízkosti areálu pro sport, relaxaci i odpočinek s travnatými plochami, veškerou občanskou vybaveností a spoustu dalšího vyžití pro děti i dospělé. Celkem 211 nových bytů ve dvou bytových domech o šesti nadzemních podlažích nacházejících se u Parku Čtyři Dvory, sportovního hřiště a zimního stadionu nabídne moderní, funkční bydlení s osobitým charakterem vhodné jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. 
Architektonický návrh areálu a řešení všech bytových jednotek pochází z dílny místního Atelieru EIS. Standardy vybavení bytů jsou na nejvyšší úrovni. Spolupracujeme výhradně s dlouhodobými, osvědčenými partnery a vybíráme kvalitní výrobky a materiály. V interiéru jsou použité velkoformátové obklady a dlažby španělské designové značky Porcelanosa, sanita je od společnosti Ideal Standard a dřevěné dveře italského výrobce Garofoli. 
Větší z domů je řešený společným prostorem v 1.NP a 1.PP. Ve vyšších patrech je již striktně rozdělen na 5 dispozičně samostatných sekcí. V objektu je navrženo celkem 196 bytových jednotek, ve kterých převládají skladbou bytové jednotky 1+kk a 2+kk, dále pak projekt počítá s 4 byty kategorie 3+kk a 16 byty kategorie 4+kk. V menším objektu je navrženo 15 bytových jednotek. V každém podlaží jsou dvě bytové jednotky kategorie 3+kk a jedna bytová jednotka kategorie 1+kk. 1. NP a 1. PP je rovněž řešené jako společný prostor ( krytá parkovací stání, podzemní parkovací místa, sklepní kóje, kolárna, technická místnost). Všechny byty budou mít balkon.


NAVŠTIVTE WEB PROJEKTU