menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


09.09.2020

Nové byty v Olomouci Na Šibeníku

Skupina JTH představila  první dva vzorové byty v Bytovém domě C3 Na Šibeníku v Olomouci. Slavnostního představení se zúčastnil statutární ředitel investorské a developerské skupiny JTH Jaroslav Třešňák. 

Šibeník je klidnou lokalitou Olomouce, která dává prostor k odpočinku, ale zároveň nabízí všechny infrastrukturní výhody velkého města. Výstavba bytového projektu Na Šibeníku byla zahájena v květnu 2019. Nabízí celkem 181 bytů s výměrami od 42 až 119 m² a s dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk. Tři čtyřpodlažní bytové domy budou postupně dokončované  v průběhu příštího roku, první majitelé se budou moci nastěhovat postupně na jaře, v létě a v zimě 2021.

„ O byty je velký zájem, již nyní ve fázi dokončené hrubé stavby máme prodáno 50% bytů. Pokud potřebujete poradit s výběrem vašeho nového bydlení v projektu Byty Na Šibeníku, neváhejte se na nás obrátit. Stačí navštívit naši prodejní kancelář, kde se vás ujme tým prodejců, můžete si prohlédnout vzorky standardů nebo si domluvit přímo prohlídku volných jednotek. V intériéru jsou použité velkoformátové obklady a dlažby španělské designové značky Porcelanosa, sanita Ideal Standard a masivní dřevěné dveře italského výrobce Barausse“, řekl za investora projektu prokurista Roman Wurzel.

„Na venkovní ploše areálu probíhá výstavba inženýrských sítí, dopravních napojení na ulici třída Míru a Na Šibeníku, výstavba areálových komunikací a zpevněných ploch.U bytových domů C1, C2, C3 je dokončena hrubá stavba a střešní izolační souvrství včetně střešních izolací a klempířských prvků. Jsou osazeny výplně otvorů, montují se vnitřní příčky, provádí se omítky, zateplení fasád a činnosti spojené s rozvody instalací technického zařízení budov. V budově C3 se provádí montáž obkladů a dlažeb“, popsal vývoj stavebních prací Vojtěch Koudela za generálního dodavatele stavby Dopravní a zemní stavby Teplice s.r.o.

Koncepce 3 bytových domů o čtyřech nadzemních podlažích je architektonicky řešená tak, aby svým obyvatelům poskytla zázemí pro klidný rodinný život a zároveň plnila požadavek nadčasovosti, elegance, funkčnosti a vysokého komfortu. Součástí projektu je dětské hřiště a parková úprava, což ocení především rodiny s dětmi. Jednou z hlavních předností Bytů Šibeník je bezpochyby umístění v lokalitě, která nabízí maximální pohodu, klid a zároveň se může stát odrazovým můstkem pro  aktivní život s dosahem všech služeb velkoměsta. Více o projektu na www.bytysibenik.cz.