menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


27.04.2020

Byty Šibeník hlásí: 50% prodáno. První majitelé se budou moci nastěhovat na jaře 2021

Projekt tří bytových domů Na Šibeníku rychle postupuje a v současné době je již z 50% vyprodaný. Pro zájemce se zde staví celkem 181 nových bytů s tím, že stěhovat se budou moci již na jaře příštího roku. Šibeník je klidnou lokalitou Olomouce, která dává prostor k odpočinku, ale zároveň nabízí všechny infrastrukturní výhody velkého města. 

Výstavba bytového projektu Na Šibeníku byla zahájena v květnu 2019. Tři bytové domy budou postupně dokončované v průběhu roku 2021. „Bydlení Na Šibeníku vzniká v městské části Olomouce - Nová Ulice mezi ulicemi Na Šibeníku a třídou Míru. Nabídne celkem 181 bytů s výměrami od 42 až 119 m² a s dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk. O byty je velký zájem, již nyní ve fázi hrubé stavby máme prodáno 50% bytů,“ říká za investora projektu prokurista Roman Wurzel .

„Na venkovní ploše areálu probíhá výstavba inženýrských sítí, komunikací a zpevněných ploch. Bytový dům C3 je osazen okny, byly namontované vnitřní příčky včetně omítek a dokončené činnosti spojené s rozvody a instalacemi technického zařízení budovy. V současné době probíhá montáž sádrokartonových konstrukcí, betonáže podlah a příprava na realizaci fasádní omítky. Budova C2 je rovněž již osazena okny, probíhá montáž sádrokartonových konstrukcí, rozvody elektroinstalace, zdravotechniky, topení a střešní krytiny. Dále byla dokončena hrubá stavba domu C1, probíhají vyzdívky vnitřních příček, montáže sádrokartonových podkonstrukcí a střešní krytiny“, popsal vývoj stavebních prací Vojtěch Koudela za generálního dodavatele stavby Dopravní a zemní stavby Teplice s.r.o.

Koncepce 3 bytových domů o čtyřech nadzemních podlažích je architektonicky řešená tak, aby svým obyvatelům poskytla zázemí pro klidný rodinný život a zároveň plnila požadavek nadčasovosti, elegance, funkčnosti a vysokého komfortu. Součástí projektu je dětské hřiště a parková úprava, což ocení především rodiny s dětmi. Jednou z hlavních předností Bytů Šibeník je bezpochyby umístění v lokalitě, která nabízí maximální pohodu, klid a zároveň se může stát odrazovým můstkem pro aktivní život s dosahem všech služeb velkoměsta. Více o projektu na www.bytysibenik.cz.

SKUPINA JTH
Investorem projektu je společnost JTH Estate s.r.o., která patří do investorské a developerské Skupiny JTH, kterou zastřešuje JTH Holding a.s.  Skupina JTH se přes dvacet sedm let zaměřuje na dlouhodobé investice do nemovitostí a portfolia pozemků. K hlavním aktivitám patří realizace výstavby a rekonstrukce nemovitostí, následný pronájem či prodej, jejich správa a údržba v oblasti maloobchodu, kanceláří, bydlení, hotelového ubytování a logistických center. V oblasti rezidenčního developmentu mezi úspěšně dokončené projekty patří stylové bydlení Rezidence Čertovka a Moser v Karlových Varech, viladomy Slaný a bytový dům Husova v Jičíně.