menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


17.09.2018

Fitness Wellness Fontána otevírá své brány

Přímo v Nákupním centru Fontána otevřelo své brány nové wellness centrum a rozšířené plochy stávajícího fitness. Teplice se tak dočkaly největšího prostoru pro cvičení v celém Ústeckém kraji spojeného s relaxací těla na jednom místě. Fitness Wellness Fontána je významou investicí společnosti JTH Fitness do rozšíření a zkvalitnění služeb, která přesáhla 29 milionů korun. 

Slavnostního přestřižení pásky a symbolického uvedení nových prostor do provozu se ujali Jaroslav Kubera ( primátor města Teplice), Petr Šmíd (náměstek hejtmana Ústeckého kraje), Lenka Třešňáková (zástupce investorské a developerské Skupiny JTH ) a Eva Loos (manažerka Wellness Fitness Fontána). Desítky pozvaných hostů si následně prohlédli zrekonstruované prostory Fitness Fontána a nově vybudovaného Wellness Fontána. 

“Nabídneme Vám 7 saun určených pro příjemné, osvěžující i netradiční saunování. Těšit se můžete na saunový svět s finskou, aromatickou, solnou a infrasaunou. Pokud chcete ještě víc,  potěší Vás venkovní terasa s tradiční finskou saunou“  řekl  Karel Schön, tiskový mluvčí Skupiny JTH.
K ochlazení mohou návštěvníci využít řadu speciálních zážitkových sprch či věder, která jsou hygieničtější než ochlazovací bazény. “ Pro uvolnění i relaxaci doporučujeme vířivku, masáž, solária,   odpočívárnu s lehátky, vyhřívané lavice, Kneippův chodník nebo příjemné posezení na terase s výhledem na náměstí Svobody a Krušné Hory. Jsme  připraveni splnit požadavky náročného zákazníka, nechybí venkovní sauna s prosklenou stěnou, která bude využívána zejména v nadcházejícím období ani privátní zóna, kde budete mít vířivku se saunou pouze pro sebe a nikdo Vás nebude rušit“ , prozradila manažerka Fitness Wellness Fontána Eva Loos.

Současně s výstavbou Wellness Fontána proběhla i rozsáhlá rekonstrukce a rozšíření fitness. Celková plocha se zvýšila dvojnásobně a každý kdo zavítá do nových prostor si může zacvičit na ploše přes 1500 m². Fitness  je zaměřeno na širokou klientelu a své místo zde najdou jak lidé, kteří chtějí cvičit na klasických posilovacích strojích, tak ti, kteří preferují kardio, funkční a core cvičení. Najdete zde také strečinkovou zónu,  koutek pro boxery, vibrační plošiny Power Plate. Můžete vyzkoušet osobní nebo kruhové tréninky s kapacitou až 30 osob, které vedou certifikování trenéři nebo nové stroje značky Hammer, které jsou zaměřené na zádové a prsní svalstvo. Fitness Fontána svým klientům nabízí moderní posilovací stroje včetně těch, které nenajdete nikde v Teplicích. “Jako jediní na Teplicku se můžeme pochlubit trenažéry chůze do schodů, nechybí další špičkové stroje jako jsou Air Bike a velké oblibě se u návštěvníků těší Crossfittová věž,“ dodala Eva Loos, manažerka Fitness Wellness Fontána.

„Vše pod jednou střechou, to je naše hlavní motto. Cílem je dopřát našim zákazníkům vysoký komfort poskytovaných služeb. Od bezproblémového zaparkovaní přímo v budově, přes skvělou možnost nákupů, relax ve wellness, nabráním síly ve fitness, ubytování v Rezidenci Fontána po špičkovou gastronomii v restauraci Pizza Coloseum,“ vybídl k návštěvě Nákupního centra Fontána v Teplicích tiskový mluvčí Skupiny JTH,  Karel Schön.