menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


31.07.2017

Skupina JTH slavnostně představila vzorové byty

Skupina JTH ve čtvrtek 31. srpna 2017 představila první dva vzorové byty v Bytovém domě Husova v Jičíně. Slavnostního představení se účastnil statutární ředitel investorské a developerské skupiny JTH Jaroslav Třešňák.  

„V posledních dnech měsíce srpna probíhají dokončovací práce ve vnitřních vestavbách objektu. Pracuje se na obkladech, příčkách, sádrokartonech a provádějí se malby. Zároveň se dokončuje fasáda celého domu. Na konci  září budou práce hotovy,“ říká za skupinu JTH její mluvčí Karel Schön.

Bydlení v pohádkovém městě Vám nabídne maximální pohodu, klid a zároveň se může stát odrazovým můstkem pro  Váš aktivní život. „O byty je velký zájem, již nyní máme aktuálně  prodaných 27 bytů,“ říká za skupinu JTH Roman Wurzel.

Ve čtvrtek 31. srpna byly představeny vzorové byty o velikosti 2+kk a 3+kk s terasou.

„Vnitřní řešení každé z bytových jednotek odpovídá moderním trendům v bydlení a splňuje požadavek nadčasovosti, elegance, funkčnosti a vysokého komfortu. Kuchyně je propojená s obývacím  prostorem pro možnost neustálého kontaktu jednotlivých členů rodiny. Všechny byty jsou navrženy s maximálním využitím denního světla a budou mít balkony. K bytům v přízemí a nejvyšších patrech budou patřit prostorné terasy.  Podzemní podlaží poskytnou 63 parkovacích míst,“ řekl Wurzel.

V  bytovém komplexu je celkem 52 bytů o velikostech  55 až 120 metrů čtverečních s dispozicí 2+kk až 4+kk.