menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


27.04.2017

Výstavba luxusního hotelového resortu Costabella zahájena

Společnost JTH Costabella d.o.o. zahájila kompaktní výstavbu hotelového resortu Costabella s tradičními úzkými uličkami s výhledem na moře a záliv s historickým městem Opatija, který nabídne hlavní budovu hotelu, vilové domy, společné prostory a zázemí, kongresový sál, wellness a spa, fitness, rozsáhlý venkovní bazén s výhledem na moře i soukromou pláž. Slavnostního poklepání základního kamene se ujali Jaroslav Třešnák  (jediný člen statutárního orgánu  JTH Costabella d.o.o.),  mr.sc. Vojko Obersnel (starosta města Rijeky), Josip Purić (ředitel GP Krk, za dodavatele demolic a zemních prací ), Vladi Bralić (architektonický stavební ateliér  Aga ),  Borjan Brnčić (ředitel JTH Costabella).


„Velmi si cením profesionality a spolupráce s městem a panem starostou Rijeky mr.sc Vojko Obersnelem v rámci přípravy projektu Costabella, díky které se nám projekt hotelového resortu v exkluzivní lokalitě Primorsko-goranske  županije  podařil zdárně zahájit. Projekt je významný pro celou tuto oblast, přinese větší komfort do této krásné lokality v oblasti cestovního ruchu, zvýší její prestiž a povědomí a zejména přinese přes dvě stě nových pracovních míst,“ řekl zástupce JTH Costabella Jaroslav Třešňák. „Pro hotelové hosty bude k dispozici 111 pokojů. Vilové ubytování nabídne několik kategorií -  standard, exklusive a de luxe s celkovým počtem 66 apartmánů. Pravá středomořská atmosféra, výhled na moře z každého pokoje a apartmánu, prostorné átriové zahrady, osvěžující zeleň, ohřívaný venkovní bazén s mořskou vodou v zimním období, sportovní vyžití a zábava včetně soukromé mořské pláže s přístavištěm, dětský klub s hernou, neomezené možnosti stravování a gastronomické služby,“ to vše poskytne ubytovaným hostům mimořádný nadstandard, dodal Třešňák.


Developerem projektu je společnost JTH Costabella d.o.o. Vlastníkem je realitní investor Jaroslav Třešňák, který se v rámci investorské a developerské skupiny JTH  přes dvacet pět let zaměřuje na dlouhodobé investice do nemovitostíca portfolia pozemků. K hlavním aktivitám skupiny patří realizace výstavby a rekonstrukce nemovitostí, následný pronájem či prodej, jejich správa a údržba v oblasti maloobchodu, kanceláří, bydlení, hotelového ubytování a logistických center. Kromě specializovaných projektových společností je součástí skupiny JTH společnost JTH Group a.s., která poskytuje servisní zázemí v oblasti přípravy staveb, managementu staveb a správy objektů, obchodní činnostica marketingu. Zároveň stejné služby poskytuje i externím obchodním partnerům na komerční bázi. V oblasti developmentu mezi aktuálně dokončené projekty patří stylové bydlení Rezidence Moser v Karlových Varech a multifunkční budova Obchodního centra Šporova Jama s jeslemi a školkou v Kastavě. Skupina JTH disponuje projekty zejména na území České republiky, Slovenska a Chorvatska.