menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


02.12.2015

JTH Group a.s. získala významné ocenění

JTH Group a.s. získala v rámci hodnocení Czech Top 100 skóringové ocenění Czech Stability Award a zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice.


„Uznávaného ocenění si velice vážíme. Ukazuje důvěryhodnost společnosti a jsme mile potěšeni, že naším profesionálním přístupem jsme dokázali uspět a získat toto ocenění,“ uvedl Jaroslav Třešňák.


Hodnocení Czech Stability Award vyhlašuje společnost Bisnode ve spolupráci se Sdružením Czech Top 100. Výsledky hodnocení jednotlivých společností jsou každoročně vyhlašovány v rámci žebříčku Czech Top 100 v kategorii „Nejstabilnější firma roku“.  Ocenění formou certifikátu Czech Stability Award výrazně zvyšuje důvěryhodnost a poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy.


„Vyhodnocují se desítky proměnných, včetně historických událostí, model hodnotí nejen firmu samotnou, ale zvažuje také její okolí, napojené subjekty, odvětví, region, aktuální kondici ekonomiky, pracuje s makroekonomickou komponentou a zohledňuje hodnocení subjektů bez dostupných účetních závěrek,“ uvedl Jan Zářecký za společnost Bisnode.