menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


05.12.2013

Fontána přivítala první zákazníky

Nákupní centrum Fontána v Teplicích se otevřelo  veřejnosti  ve čtvrtek  5.prosince úderem deváté hodiny ranní slavnostním přestřižením pásky za účasti Jaroslava Kubery,  primátora Teplic, Jaroslava Třešňáka, předsedy představenstva skupiny JTH a jednatelů společnosti SPAR ČOS Roberta Spiegela, Karla Bumbergera a Christopha Pölla.
„Fontána v Teplicích je poslední nákupní centrum z našeho portfolia , které jsme letos otevřeli, “  říká Jaroslav Třešňák, předseda představenstva skupiny JTH. "Nákupní centrum je umístěno v atraktivní lokalitě přímo v historickém centru města Teplic, proto věřím, že zákazníci ocení širokou nabídku zboží a služeb,  ale také dobrou dopravní dostupnost," dodává Třešňák.
Investorská a developerská skupina JTH zahájila stavbu nákupního centra koncem května 2012. Nové  nákupní centrum nabízí po svém otevření osmnáct ticíc metrů čtverečních obchodních ploch, přes 50 obchodů, 300 parkovacích a 250 pracovních míst. Součástí  Nákupního centra Fontána  je již třináctý supermarket SPAR s prodejní plochou 900 m2 .
Otvírací víkend Fontány nebyl jen o nákupech, ale i společenskou událostí. Čtyřdenní doprovodný program nabízel hrané a loutkové divadélko pro nejmenší, vystoupení kejklíře, mikulášskou nadílku, dobové tance a písně, koncerty Josefa Laufera, Zbynka  Drdy,  Jarka Šimka a další atraktivity.