menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


29.11.2013

JTH rozšířila své portfolio obchodních ploch v Litoměřicích

Nově otevřená Galerie na Soutoku významně rozšířila stávající komerční zónu hobbymarketu OBI a hypermarketu Interspar v Litoměřicích. JTH tak zvýšila své portfolio obchodních ploch o dalších 8 400 metrů čtverečních. Obchodní galerie se nachází na ulici Želetická zhruba  tři minuty jízdy od centra města  v přímé blízkosti napojení na dálnici D8 a byla otevřena 29. listopadu ráno v 9:00 hodin.
Před vstupem do Galerie Na Soutoku se tlačil dav lidí, kteří se jako první chtěli podívat do pasáže. Vstup pro pěší je zajištěn dvěmi  vchody, pro řidiče je k dispozici parkoviště o kapacitě cca 500 parkovacích míst.
V odpoledních hodinách  proběhlo slavnostní otevření centra  přestřižením pásky za účasti předsedy představenstva investorské a developerské skupiny JTH Jaroslava Třešnáka, Míši Noskové, marketingového ředitele JTH Alexandra Fomenka, široké veřejnosti a dalších významných hostů.
Výhodné nákupy a akce obchodů, ale i zábavný doprovodný program přilákal návštěvníky nejen města Litoměřic, ale i blízkého okolí. Program nabízel vystoupení pro nejmenší zákazníky, koncert Míši Noskové, bike show a další atraktivity.  Na dětském pódiu bavilo malé návštěvníky Divadlo Z bedny, kreslení  na obličej a nechyběli ani klauni a balónková show.  Do Litoměřic přijel oslavit otevření centra i Josef Laufer.
Galerie Na Soutoku  zahrnuje prodejnu se sportovními potřebami Intersport, prodejnu PLANEO Elektro, maloobchodní jednotky Gate,dm drogerii, Jysk, Knihy Dobrovský, CCC Boty, Erotic City, Tabák Efko, hračky Dráčik, kadeřnictví,nehtové studio, vinotéku, Českou kuchyni, Čínu Fast Food a další.