menu.svg
fontana-namesti-svobody.jpg


NÁKUPNÍ CENTRUM FONTÁNA, TEPLICE


Dominantní Nákupní centrum Fontána se nachází v nejatraktivnější části města přímo na náměstí Svobody v srdci Teplic. Výhodou centra je skvělá dopravní dostupnost jak automobilem, tak městskou hromadnou dopravou. Fontána je autem přístupná z ulice Divadelní a nabízí 296 parkovacích míst v podzemní garáži.

Má přímé vstupy z pěší zóny, náměstí a lázeňské promenády. Nákupní centrum je ideální pro rodinné nákupy. Zákazníci zde najdou supermarket Albert a mohou vybírat z široké nabídky prodejen módy, kosmetiky, obuvi, elektra, domácích potřeb nebo dětského zboží a celé řady kvalitních doprovodných služeb.

Mezi nájemce patří například Terranova, Sinsay, Bossini, Marrionaud, Teta drogerie, KiK, Planeo Elektro, Dráčik, John Garfield, United Colors of Benetton, dětská herna Lumpark, Pizza Coloseum, Lagarto J&J, Fitness Wellness Fontána. Prodejna Marlenn se specializuje na luxusní italské značky Weekend Max Mara a Twinset Milano.

V nejvyšším podlaží je Rezidence Fontána, která nabízí komfortní ubytování v plně a moderně vybavených apartmánech s jednou, dvěma nebo třemi ložnicemi a obývacím pokojem s kuchyňským koutem.


Pronajímatelná plocha 15000 m2
Typ Obchodní centrum
Lokalita Česká republika - Teplice
Stav V provozu od 2013
Plochy k pronájmu Na vyžádání

Mám zájem_fsh5250.jpg
_mg_9824.jpg
_mg_9812a.jpg