menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


04.01.2021

JTH podporuje profesionálního hráče squashe! 


Skupina JTH již čtvrtým rokem podporuje dvaadvacetiletého profesionální hráče squashe Ondřeje Vorlíčka z Teplic. Držitel světového bronzu z juniorského šampionátu úspěšně studuje dvě vysoké školy - sportovní management na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a ekonomii  v Praze.  

Po covidové pauze, kdy se mnoho turnajů neuskutečnilo a studiu v Americe Ondřej získává body, které mu vypadly a pomalu ale jistě stoupá českým i světových žebříčkem. Objíždí dobře bodované mezinárodní turnaje, sází na lepší kvalitu tréninků, shání si lepší sparingy. V rámci partnerství se skupinou JTH navíc využívá také neomezeně služby teplického Fitness Wellness Fontána, které mu pro dobré sportovní výkony pomáhají zlepšovat obecnou fyzickou připravenost a zajišťují správný poměr tréninku a odpočinku. Jezdí trénovat do Německa a do Ostravy, kde se soustředí naši nejlepší hráči. V rámci soutěží družstev Ondřej hraje ligu také za SSC Hradec Králové a v rámci Evropy za 1. Squash Club Drážďany v Německu a za S4S Squash For Silesia Orzech Team v Polsku. 

Za jeho nejnovějšími úspěchy stojí tituly akademický mistr ve squashi 2021, v letošním roce získal 6. místo na MČR mužů, stal se mistrem ČR do 23 let a obdržel dvě zlaté medaile z MČR čtyřher. V dubnu reprezentoval Českou republiku poprvé se seniorskou reprezentací na mistrovství Evropy družstev mužů v nizozemském Eindhovenu. V současné době je na 5. místě českého mužského žebříčku.