menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


09.10.2023

Nové Tesco v Odoleně Vodě

9. října 2023 byl otevřen moderní supermarket TESCO v Odoleně Vodě na Pražské ulici. Projekt realizovaný developerskou skupinou JTH o prodejní ploše cca 1100 m2 nabízí rozsáhlý sortiment potravinářského i nepotravinářského zboží s důrazem na produkty sezónní nabídky. Prodejna je navíc koncipována s ohledem na ekologii a využívá obnovitelné zdroje energie.

Katarína Navrátilová, generální ředitelka Tesco pro Českou republiku, při otevření nového supermarketu uvedla: „Jsem velmi ráda, že obyvatelé Odoleny Vody mají nově možnost nakoupit si v moderním příjemném prostředí, vybrat si z široké nabídky kvalitních potravin a také doplnit svůj šatník za dostupné ceny. Velké poděkování patří všem kolegům, jen díky jejich skvělé práci dokážeme být ještě blíže našim zákazníkům a jejich potřebám.“

Supermarket je navržen tak, aby zákazníkům poskytl maximální pohodlí při nákupech. Vedle klasických a samoobslužných pokladen je zde zavedena také inovativní služba Scan&Shop, která umožňuje nákup skenováním produktů přímo pomocí mobilního zařízení zákazníka. Součástí nabídky je i široký výběr oblečení od módní značky F&F a služby virtuálního operátora Tesco Mobile.

Výstavbu supermarketu Tesco realizovala společnost JTH Odolena Voda s. r. o., která se stavebními pracemi začala v lednu 2023. Součástí projektu je také parkoviště, které nabízí přes 65 parkovacích míst a zajišťuje pohodné parkování pro všechny zákazníky.


dji_0831.jpg
dji_0826.jpg
dji_0824.jpg
dji_0838.jpg