menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


08.11.2021

Zahájen prodej bytů v projektu Byty Žatec

Skupina JTH představila novostavbu bytového domu a zahájila prodej projektu v klidné lokalitě Pod Klínem v Žatci. Slavnostního představení se zúčastnili starostka města Mgr. Zdeňka Hamousová, člen správní rady investorské a developerské skupiny JTH Jaroslav Třešňák a prokurista JTH Reality s.r.o. Ing. Roman Wurzel.

Nový pětipodlažní objekt nabízí moderní bydlení v lokalitě Pod Klínem s plnou občanskou vybaveností i skvělou dopravní dostupností a zároveň s dostatečným klidem a překrásným výhledem na Krušné hory a okolí. „O byty je velký zájem, uzavíráme smlouvy o budoucí kupní smlouvě, rádi bychom do Vánoc požádáli o  kolaudační souhlas.  Novostavba nabízí 28 bytů, budoucí majitelé si mohou vybírat z bytových jednotek o dispozicích 2 + 1, 1+kk až 3+kk s výměrami od 35,90 až 69,50 m². Lidé zde najdou bydlení, školu a školku pro své děti, parky, dětská hřiště a sportoviště i obchody a služby.  V intériéru jsou použité velkoformátové obklady a dlažby španělské designové značky Porcelanosa, sanita Ideal Standard a dřevěné dveře italského výrobce Barausse“, řekl za investora projektu prokurista Ing. Roman Wurzel.

Koncepce bytového domu o pěti nadzemních podlažích je architektonicky řešena tak, aby svým obyvatelům poskytla zázemí pro klidný rodinný život a nabízí mimořádnou šanci na uspokojení bytových potřeb pro všechny, kdo chtějí v tak krásném městě, jako Žatec bezpochyby je, žít a bydlet. Vnitřní řešení každé z bytových jednotek odpovídá moderním trendům v bydlení. Kuchyně je propojená s obývacím prostorem pro možnost neustálého kontaktu jednotlivých členů rodiny. Všechny byty jsou navrženy s maximálním využitím denního světla. Některé z bytových jednotek disponují balkonem. Výhodou je bezproblémové parkování v okolí budovy. Více o projektu na www.byty-zatec.cz.