menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


16.11.2016

Slavnostní otevření Rezidence Moser

V místě známém zejména díky proslulému sklu Moser - v městské části Dvory, vyrostl nový rezidenční komplex o šesti nadzemních a jednom podzemním podlaží. Nabízí 108 bytů o velikosti od 45 do 119 metrů čtverečních.
Slavnostní otevření Rezidence Moser probíhalo za účasti zastupitelů města Karlovy Vary JUDr. Hany Zemanové, MUDr. Pavla Boušky a RNDr. Jiřího Neumanna.
„Nová Rezidence Moser je v Karlových Varech výjimečná hned z několika důvodů. Jako první má  své vlastní velké wellness centrum s bazénem, saunami a fitness v objektu služeb. K dispozici je rovněž privátní zóna, kterou lze využívat,“ říká statutární ředitel skupiny JTH Jaroslav Třešňák.
Rezidence Moser je v uzavřeném areálu a splňuje parametry rezidenčního bydlení. Dokonalé soukromí pro jeho obyvatele zajistí i nepřetržitá služba na recepci. Podzemní garáže mají kapacitu 29 míst. „Další odpovídající počet stání pro automobily je na venkovní ploše. Pod jednou ze dvou obytných sekcí jsou sklepní kóje pro většinu bytů. Nechybí ani venkovní dětská hřiště s parkovou úpravou a pro milovníky kol a kolečkových bruslí je k dispozici in-line dráha,“ doplňuje Třešňák.
Lokalitu jsme vybrali s ohledem  na veškerou potřebnou standardní občanskou vybavenost - školy, školky, zdravotní péče a dopravní dostupnost. Výhodou je také blízké nákupní centrum Varyáda. Na dosah je i možnost aktivního sportovního a rekreačního využití  - karlovarské dostihové závodiště pro milovníky koní, golfový areál, víceúčelová sportovní hala KV Arena. Kdo si chce užít lázeňského koloritu, kaváren, restaurací a historické atmosféry města, dostane se do centra Karlových Varů během necelých pěti minut jízdy autem a patnáctiminutové pěší procházky.
Zájem o bydlení v Rezidenci Moser je značný. Polovina bytů je už prodaná, kupujícími je jak tuzemská klientela, tak i zahraniční.