menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


18.10.2016

Bytový dům Husova zajistí moderní bydlení v centru města

Oficiální představení projektu Bytového domu Husova  a  slavnostní položení  základního kamene proběhlo v místě stavby za účasti projektového manažera Adama Michalce z VW WACHAL a.s., zástupce investora Jaroslava Třešnáka, Lukáše Jaroše a  Martina Skleničky (dozorce stavby) a Karla Schöna, tiskového mluvčího skupiny JTH.
Na podzim roku 2017 vyroste v blízkosti historického a kulturního centra města Jičín 52 nových bytů o velikosti 54 až 120 metrů čtverečních s dispozicí 2+kk až 4+kk. Vnitřní řešení každé z bytových jednotek odpovídá moderním trendům v bydlení a splňuje požadavek nadčasovosti, elegance, funkčnosti a vysokého komfortu. Kuchyně je propojená s obývacím  prostorem pro možnost neustálého kontaktu jednotlivých členů rodiny. Všechny byty jsou navrženy s maximálním využitím denního světla a budou mít balkony. K bytům v přízemí a nejvyšších patrech budou patřit prostorné terasy.  Podzemní podlaží poskytnou 61 parkovacích míst.
„Z Bytového domu Husova budete mít blízko všude. Do obchodu, na úřad, na veřejnou dopravu, do restaurace, na hriště, do školy nebo do parku. Je ideálním místem pro příjemné a pohodlné bydlení,“ říká za teplickou skupinu JTH statutární ředitel Jaroslav Třešňák. 
Bydlení v pohádkovém městě Vám nabídne maximální pohodu, klid a zároveň se může stát odrazovým můstkem pro  Váš aktivní život. „V současné době je dokončena výstavba základů stavby, na řadu nyní přichází stavba pater budoucíh bytových jednotek. Zrekonstruovali jsme parkovací místa u přilehlého supermarketu Billa a počítáme také s výsadbou zeleně, která několikanásobně převýší původní,“ uvádí tiskový mluvčí skupiny JTH Karel Schön.
Atraktivní umístění Bytového domu Husova umožňuje snadno dosažitelnou veškerou občanskou vybavenost a potřebné služby. Nedaleko bytového areálu se nachází mateřská škola, základní škola, nemocnice, divadlo, knihovna, sportovní areál, bowling, aquacentrum a větší potravinové řetězce. Další předností této lokality je blízkost vlakového a autobusového nádraží a vynikající dopravní napojení na obchvat města.