menu.svg
adobestock_137631676.jpeg


27.04.2016

JTH oceňuje nejlepší studenty Ústeckého kraje

V budově Krajského úřadu Ústeckého kraje proběhlo ve středu 27. dubna 2016 slavnostní vyhodnocení projektu o nejlepšího studenta z řad národnostních menšin. Sedm studentů, kteří v projektu dle hodnotících kritérií nejlépe uspěli, převzali z rukou hejtmana Oldřicha Bubeníčka certifikát a nechyběly ani věcné ceny. Nákupní centrum Fontána Teplice nejlepším studentům věnovalo z rukou generálního ředitele skupiny JTH Jaroslava Třešňáka poukázky v hodnotě třicetipěti tisíc korun do obchodů Bossini a Benetton.
„Chtěl bych všem studentům pogratulovat k úspěchu, který se jim díky výborným školským výsledkům podařil.  Byl bych velmi rád, kdyby se po studiích každý z nich vrátili do Ústeckého kraje a pomohli přispět jako odborníci, manažeři či podnikatelé k dalšímu rozvoji našeho kraje,“ uvedl po slavnostním předání ocenění generální ředitel společnosti JTH Jaroslav Třešňák.
Cílem projektu bylo představit veřejnosti nejlepší studenty národnostních menšin žijících v Ústeckém kraji: bulharskou, maďarskou, německou, romskou, ruskou, slovenskou, vietnamskou a židovskou. Nákupní centrum Fontána Teplice se nyní může těšit na návštěvu studentů a jejich radost z dárků, které za svou píli získali.